Hulp 🖐

Helpcentrum

x

WhatsApp

Contact

E-mail

Info

Info

Aanbevolen artikelen

Hoe u uw badkuip opnieuw lac - beste resultaat! 🛀🏻 Tegellak - Keramische oppervlakken als nieuw! 🔧 Met deze tips ziet uw houten hek er binnenkort uit als nieuw! 🖌️ Hoe schilder ik een kamerdeur correct? Do it yourself! 🚪 Uw caravan opnieuw lakken - de perfecte afwerking! 🚎 Hoe lak je metalen hekken: reiniging en nieuw verfwerk 🖌️

Veelgestelde vragen

Naar inhoud springen
  • UV-resistent
  • Hoge dekking
  • Gemakkelijke verwerking
Zoekopdracht openen
farbenloewe.nlFarbenLöwe
Zoekopdracht openen Pagina klantenaccount openen Winkelwagen openen
0
  • Startpagina
  • Producten
    • Bestseller
    • Meubelverf
    • tegelverf
    • Deurverf
    • Bootlak
    • Badkuplak
    • houtbeschermverf
    • Metaalbeschermingslak
    • Zwembadverf
    • Gekleurde lak
    • 3in1
    • betonverf
  • Projecten
    • Tegels schilderen
    • Keuken schilderen
    • Trap schilderen
    • Meubels schilderen
    • Deur schilderen
    • Houten plafond schilderen
    • Bootverf aanbrengen
    • Badkuip schilderen
    • Hout verven
    • Metaal schilderen
    • Zwembad schilderen
    • Beton schilderen
    • Lasuur voor buiten
    • Auto / Woonwagen schilderen
  • Kleurtinten
  • voor en na Voor en na
  • Handleiding
Support
E-Mail Live-Chat
0

Je winkelwagen is leeg

Verder winkelen
achatgrau Halvar tegelverf - Scandinavische 2K tegelverf
apo-glanz Lausitzer Farbwerke Autolak met lakset (X300) & verdunner (1 L) - 30% korting
achatgrau FARBENLÖWE metaallak - hoogwaardige coating
achatgrau The Flynn Zwembadverf - Zwembadverf ook voor visvijvers
achatgrau Goldmeister Farben Badkuiplak - Badkuipcoating
achatgrau Goldmeister Farben 2k tegelverf - tegelverf
3in1 The Flynn Metaallak 3-in-1 - UV-bestendig
achatgrau The Flynn Metaallak - kleurrijke roestbescherming
apo-glanz Lausitzer Farbwerke metaallak met verfset (X300) & verdunner (1 L) - 30% spaaraanbod
achatgrau Lausitzer Farbwerke kleurenlak - traditionele deklak

83 resultaten voor "ral 2013"

Filters

Sorteren op

 

Sorteren op:
Sale
Halvar tegellak verfblik met vikinglogo op de voorkant, dekkingsinformatie van ca. 10 m²/L.
Halvar tegelverf - Scandinavische 2K tegelverf5.0
5.0 (7 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
5.0
Sale
Autolak set met verf, verdunner, handschoenen, verfbakjes, rollerbeugels en hoezen voor voertuigreparatie
Lausitzer Farbwerke Autolak met lakset (X300) & verdunner (1 L) - 30% korting
0 (0 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €69,99 Normale prijs€92,94
Sale
Verfblik met metaalbeschermende lak van FarbenLöwe, koningsklasse verf voor metaalbescherming.
FARBENLÖWE metaallak - hoogwaardige coating4.9
4.9 (11 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,89
4.9
Sale
Verfblik 'The Flynn' zwembadverf met voorbeelden van witte, blauwe en turquoise verfkleuren.
The Flynn Zwembadverf - Zwembadverf ook voor visvijvers4.5
4.5 (11 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,89
4.5
Sale
Goldmeister Farben badkuipverf in een blauw blik. Gemaakt in Duitsland, het origineel.
Goldmeister Farben Badkuiplak - Badkuipcoating4.8
4.8 (36 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
4.8
Sale
Blauwe verfbus van Goldmeister Farben met ‘Fliesenlack’ voor tegels, ‘Made in Germany’ en ‘Das Original’.
Goldmeister Farben 2k tegelverf - tegelverf5.0
5.0 (5 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
5.0
Sale
Blik The Flynn 3-in-1 metaalbeschermlak in verschillende kleuren, waaronder geel, blauw, groen, rood en bruin.
The Flynn Metaallak 3-in-1 - UV-bestendig4.7
4.7 (10 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
4.7
Sale
Donkergrijs verfblik The Flynn metaalbeschermingslak met diverse kleuropties.
The Flynn Metaallak - kleurrijke roestbescherming4.5
4.5 (13 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
4.5
Sale
Metaalbeschermlak, verdunner, verfrollers, verfbakken en handschoenen voor schilderwerk.
Lausitzer Farbwerke metaallak met verfset (X300) & verdunner (1 L) - 30% spaaraanbod4.4
4.4 (14 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €69,99 Normale prijs€92,94
4.4
Sale
Blik grijze lakverf van het merk Lausitzer Farbwerke, type Buntlack, met een verfstreep op etiket.
Lausitzer Farbwerke kleurenlak - traditionele deklak4.8
4.8 (45 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,99 Normale prijs€49,90
4.8
Sale
Blik HALVAR autolak met viking boot logo. Geeft ongeveer 10 m² dekking per liter.
Halvar PUR autolak - Sneldrogend & slijtvast4.8
4.8 (4 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
4.8
Sale
Blauw verfblik Goldmeister Farben Buntlack. Gemaakt in Duitsland.
Goldmeister Farben Kleurlak - Binnen & Buiten4.3
4.3 (6 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
4.3
Sale
Halvar houtbeschermingsverf blik met vikingschip logo en ca. 10 m²/L rendement.
Halvar PU houtverf - zeer dekkende buitenverf5.0
5.0 (8 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
5.0
Sale
Verfblik voor badkuiplak van Lausitzer Farbwerke.
Lausitzer Farbwerke Badkuiplak - Traditioneel in SET4.9
4.9 (25 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,99 Normale prijs€49,99
4.9
Sale
FarbenLöwe Badewannenlack verfblik voor badkuipen, koningsklasse kwaliteit.
FARBENLÖWE Badkuiplak - hypermoderne 2K lak4.6
4.6 (7 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
4.6
Sale
Verfblik 'The Flynn Autolack' met verschillende kleurstalen, inclusief geel, blauw, groen, rood en wit.
The Flynn hoogwaardige 2k autolak - landbouwmachinelak
0 (0 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
Sale
Groene verfblik van Grünwalder met premium tegellak
Grünwalder tegelverf - zeer dekkende & schokbestendige tegelverf4.8
4.8 (13 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,95 Normale prijs€49,90
4.8
Sale
HALVAR metaalbeschermingslak blik met Vikingboot-logo en ca. 10 m²/L, wit met blauwe golven.
Halvar metaallak - robuuste kunstharslak4.8
4.8 (8 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
4.8
Sale
Metaalbeschermlak alles-in-één-set (X500) incl. toebehoren XXL - Hamburger Lack-Profi
Metaalbeschermlak alles-in-één-set (X500) incl. toebehoren XXL - Hamburger Lack-Profi4.9
4.9 (28 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €79,89 Normale prijs€112,94
4.9
Sale
Grijze verfblik voor autolak van Lausitzer Farbwerke, met fabriekslogo en kwaststreek.
Lausitzer Farbwerke Autolak - Traditionele landbouwmachinelak
0 (0 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,99 Normale prijs€49,90
Sale
Witte verfblik van FarbenLöwe met het opschrift 'Farben DER KÖNIGSKLASSE' en 'Houtbeschermverf' met een leeuwenlogo.
FARBENLÖWE PU houtverf - zeer dekkende weerbestendige buitenverf4.7
4.7 (20 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
4.7
Sale
Groene Grünwalder Premium bootlak blik met afbeelding van zeilboot en tekst voor buitenhout.
Grünwalder bootverf - polyurethaanlak5.0
5.0 (2 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,95 Normale prijs€49,89
5.0
Sale
Grünwalder 3-in-1 premium metaalverf blik, afgebeeld met blauwe deur
Grünwalder metaallak 3 in 1 - roestbescherming
0 (0 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,95 Normale prijs€49,99
Sale
Halvar 3-in-1 metaalbeschermingslak in blik, met rendement van ca. 10 m²/L.
Halvar metaallak 3 in 1 - metaallak5.0
5.0 (1 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
5.0
3  /  4

5 % korting op je eerste bestelling

Meld je aan voor de nieuwsbrief en profiteer van voordelen die je nergens anders vindt.

  • Geheime kortingen, exclusief voor abonnees
  • Als eerste op de hoogte van nieuwe kleuren en acties
  • Beperkte aanbiedingen die je nergens anders vindt
  • Tips van de vakman voor een perfect resultaat

*Verplicht veld · Je ontvangt info over producten, acties en tips. Je kunt je altijd uitschrijven.

QR-code voor de WhatsApp-nieuwsbrief

Scan de code met je telefoon en open WhatsApp.

Tik op de knop, open WhatsApp en stuur ons het ingevulde bericht. We bevestigen je aanmelding direct in de chat.

Abonneer op de WhatsApp-nieuwsbrief
FarbenLöwe
  • Veelgestelde vragen
  • Ondersteuning
  • Verzending
  • Juridische informatie
  • Privacybeleid
  • Algemene Voorwaarden
  • Intrekkingsbeleid
  • Overeenkomst herroepen

Populaire kleuren

  • Wit
  • Beige
  • Geel
  • Rood
  • Roze
  • Bruin
  • Groen
  • Turquoise
  • Petrol
  • Blauw
  • Grijs
  • Antraciet
  • Zwart
  • Alle kleuren →
American Express Apple Pay BancontactBizumBLIK EPS Google Pay iDEAL WeroKlarnaMaestroMastercard MB WAY MobilePayPayPalPrzelewy24 SatispayShop Pay Union PayVisa

© 2026, farbenloewe.nl.

Contact met onze kleurexperts