Hulp 🖐

Helpcentrum

x

WhatsApp

Contact

E-mail

Info

Info

Aanbevolen artikelen

Hoe u uw badkuip opnieuw lac - beste resultaat! 🛀🏻 Met deze tips ziet uw houten hek er binnenkort uit als nieuw! 🖌️ Uw caravan opnieuw lakken - de perfecte afwerking! 🚎 Hoe lak je metalen hekken: reiniging en nieuw verfwerk 🖌️

Veelgestelde vragen

Naar inhoud springen
  • UV-resistent
  • Hoge dekking
  • Gemakkelijke verwerking
Zoekopdracht openen
farbenloewe.nlFarbenLöwe
Zoekopdracht openen Pagina klantenaccount openen Winkelwagen openen
0
  • Startpagina
  • Producten
    • Bestseller
    • Meubelverf
    • tegelverf
    • Deurverf
    • Bootlak
    • Badkuplak
    • houtbeschermverf
    • Metaalbeschermingslak
    • Zwembadverf
    • Gekleurde lak
    • 3in1
    • betonverf
  • Projecten
    • Tegels schilderen
    • Keuken schilderen
    • Trap schilderen
    • Meubels schilderen
    • Deur schilderen
    • Houten plafond schilderen
    • Bootverf aanbrengen
    • Badkuip schilderen
    • Hout verven
    • Metaal schilderen
    • Zwembad schilderen
    • Beton schilderen
    • Lasuur voor buiten
    • Auto / Woonwagen schilderen
  • Kleurtinten
  • voor en na Voor en na
  • Handleiding
Support
E-Mail Live-Chat
0

Je winkelwagen is leeg

Verder winkelen
achatgrau Hamburger Lack-Profi betonverf - zeer dekkende gevelverf
apo-glanz Meubelverf alles-in-één-set - meubellak zonder schuren incl. toebehoren XXL - Hamburger Lack-Profi
achatgrau Lausitzer Farbwerke betonverf - Traditionele gevelverf
apo-glanz 2K badkuiplak in complete set voor het verven van een badkuip inclusief verfroller & verdunner - Hamburger Lack-Profi (X300)
3in1 Lausitzer Farbwerke metaallak 3 in 1 - traditioneel
apo-glanz Meubelverf in complete set - meubellak zonder schuren incl. verfroller & verdunner - Hamburger Lack-Profi
Holzschutzfarbe Halvar houtverf - buitenverf & langdurige bescherming
achatgrau Lausitzer Farbwerke bootverf - traditionele bootverf
apo-glanz Bootverf in complete set - bootverf zonder schuren incl. verfroller & verdunner - Hamburger Lack-Profi
apo-glanz tegelverf alles-in-één-set - tegelverf zonder schuren incl. accessoires XXL - Hamburger Lack-Profi

86 resultaten voor "ral 2013"

Filters

Sorteren op

 

Sorteren op:
Sale
Witte en blauwe blik betonverf met ankerlogo van Hamburger Lackprofi, voor minerale ondergronden.
Hamburger Lack-Profi betonverf - zeer dekkende gevelverf4.8
4.8 (92 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,89 Normale prijs€49,89
4.8
Sale
Set schildersbenodigdheden: meubelverf, verdunner, kwasten, rollers, afplaktape, beschermfolie, handschoenen.
Meubelverf alles-in-één-set - meubellak zonder schuren incl. toebehoren XXL - Hamburger Lack-Profi4.6
4.6 (337 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €79,89 Normale prijs€114,94
4.6
Sale
Blik grijze betonverf van Lausitzer Farbwerke, klaar voor gebruik.
Lausitzer Farbwerke betonverf - Traditionele gevelverf4.7
4.7 (261 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,99 Normale prijs€49,99
4.7
Sale
Set voor het schilderen van badkuipen met badverf, verdunner, verfrollers, bakken en handschoenen.
2K badkuiplak in complete set voor het verven van een badkuip inclusief verfroller & verdunner - Hamburger Lack-Profi (X300)4.8
4.8 (76 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €59,89 Normale prijs€92,94
4.8
Sale
Grijze verfblik van Lausitzer Farbwerke, metaalbeschermingslak
Lausitzer Farbwerke metaallak 3 in 1 - traditioneel4.9
4.9 (164 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,99 Normale prijs€49,99
4.9
Sale
Schilderset met meubelverf van Hamburger Lackprofi, verdunner van Farben Löwe, rollers, trays en handschoenen.
Meubelverf in complete set - meubellak zonder schuren incl. verfroller & verdunner - Hamburger Lack-Profi4.6
4.6 (352 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €59,89 Normale prijs€82,94
4.6
Sale
HALVAR houtbeschermingsverf blik met Viking langschip logo, ca. 10 m²/L dekking.
Halvar houtverf - buitenverf & langdurige bescherming4.8
4.8 (561 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
4.8
+6
Sale
Lausitzer Farbwerke bootverf: zilverkleurig blik met wit etiket en grijs accent
Lausitzer Farbwerke bootverf - traditionele bootverf4.8
4.8 (291 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,99 Normale prijs€49,89
4.8
Sale
Bootslak verfset met Hamburger Lackprofi bootslak, verdunning, verfrollers, verfbakjes en handschoen.
Bootverf in complete set - bootverf zonder schuren incl. verfroller & verdunner - Hamburger Lack-Profi4.5
4.5 (311 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €59,89 Normale prijs€92,94
4.5
Sale
Set voor tegellak: verf, verdunner, kwasten, rollers, afdekfolie, afplakband, schraper en handschoenen.
tegelverf alles-in-één-set - tegelverf zonder schuren incl. accessoires XXL - Hamburger Lack-Profi4.9
4.9 (12 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €79,89 Normale prijs€114,94
4.9
Sale
Blik bootslak van Hamburger Lackprofi voor hout en metaal. Speciaalverf voor maritiem gebruik.
NIEUW Hamburger Lack-Profi bootverf4.7
4.7 (252 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,89 Normale prijs€49,89
4.7
Sale
2K autolak alles-in-één-set X500, set met blik, verdunning, kwasten, afdekfolie, tape, handschoen en rollers
2K Autolak alles-in-één-set (X500) incl. toebehoren XXL - Hamburger Lack-Profi4.6
4.6 (13 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €79,89 Normale prijs€112,94
4.6
Sale
Complete set met houtbeschermingsverf, verdunner, verfrollers, handschoenen en bakjes voor houtschilderwerk.
Hamburger Lack-Profi PU houtverf - buitenverf met verfset (X300)4.9
4.9 (20 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €59,89 Normale prijs€92,94
4.9
Sale
Halvar blik betonverf met vikingbootlogo, ca. 10 m²/L dekking.
Halvar betonverf - hoogwaardige gevelverf4.8
4.8 (29 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
4.8
Sale
Set met betonverf, verdunning, werkhandschoenen, verfrollers en verfbakken.
Lausitzer Farbwerke betonverf met verfset (X300) & verdunner (1 L) - 30% aanbieding4.9
4.9 (20 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €69,99 Normale prijs€92,94
4.9
Sale
Lausitzer Farbwerke zwembadverf: zilverkleurig blik met wit etiket en een grijze verfstreek
Lausitzer Farbwerke zwembadverf - traditionele zwembadverf4.6
4.6 (347 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,99 Normale prijs€49,89
4.6
Sale
Metalen blik Lausitzer Farbwerke houtbeschermingsverf (grijs), met fabrieksembleem op etiket.
Lausitzer Farbwerke PU houtverf - zeer dekkende buitenverf4.8
4.8 (9 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,99 Normale prijs€49,99
4.8
Sale
Lausitzer Farbwerke kleurenlak: blik grijze lakverf met een verfstreek op het etiket
Lausitzer Farbwerke kleurenlak - traditionele deklak4.8
4.8 (45 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,99 Normale prijs€49,90
4.8
Sale
Complete betonverfset: verfblik, verdunner, handschoenen, 2 rollerbeugels, 2 verfbakken & 8 verfrollen.
Hamburger Lack-Profi betonverf met verfset (X300) & verdunner (1 L) - 30% spaaraanbieding4.9
4.9 (20 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €59,89 Normale prijs€92,94
4.9
Sale
FarbenLöwe tegellak in een metalen blik. Hoogwaardige tegelverf voor een koninklijk resultaat.
FARBENLÖWE 2K tegelverf - Hoogwaardige tegelverf4.6
4.6 (69 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90(€44,90/l)
4.6
Sale
Grijs verfblik met Lausitzer Farbwerke tegellak. Ideaal voor het schilderen van tegels.
Lausitzer Farbwerke tegelverf - Traditionele tegelverf4.8
4.8 (185 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,99 Normale prijs€49,99
4.8
Sale
Complete set zwembadverf en accessoires: verfblik, verdunner, handschoen, verfrollers en verfbakjes.
Zwembadverf in complete set - zwembadverf incl. verfroller & verdunner - Hamburger Lack-Profi5.0
5.0 (1 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €59,89 Normale prijs€92,94
5.0
Sale
Halvar botenlak verfblik met Vikingschip logo, blauwe golven en 9 m²/L dekking.
Halvar bootverf voor meubilair en parket bij Farben Löwe4.9
4.9 (92 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,89
4.9
Sale
2K badkuiplak alles-in-één-set X500, set met blik, verdunning, kwasten, folie, tape, handschoen en rollers
2K Badkuiplak alles-in-één-set (X500) incl. toebehoren XXL - Hamburger Lack-Profi4.8
4.8 (76 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €79,89 Normale prijs€112,94
4.8
2  /  4

5 % korting op je eerste bestelling

Meld je aan voor de nieuwsbrief en profiteer van voordelen die je nergens anders vindt.

  • Geheime kortingen, exclusief voor abonnees
  • Als eerste op de hoogte van nieuwe kleuren en acties
  • Beperkte aanbiedingen die je nergens anders vindt
  • Tips van de vakman voor een perfect resultaat

*Verplicht veld · Je ontvangt info over producten, acties en tips. Je kunt je altijd uitschrijven.

QR-code voor de WhatsApp-nieuwsbrief

Scan de code met je telefoon en open WhatsApp.

Tik op de knop, open WhatsApp en stuur ons het ingevulde bericht. We bevestigen je aanmelding direct in de chat.

Abonneer op de WhatsApp-nieuwsbrief
FarbenLöwe
  • Veelgestelde vragen
  • Ondersteuning
  • Verzending
  • Juridische informatie
  • Privacybeleid
  • Algemene Voorwaarden
  • Intrekkingsbeleid
  • Overeenkomst herroepen

Populaire kleuren

  • Wit
  • Beige
  • Geel
  • Rood
  • Roze
  • Bruin
  • Groen
  • Turquoise
  • Petrol
  • Blauw
  • Grijs
  • Antraciet
  • Zwart
  • Alle kleuren →
American Express Apple Pay BancontactBizumBLIK EPS Google Pay iDEAL WeroKlarnaMaestroMastercard MB WAY MobilePayPayPalPrzelewy24 SatispayShop Pay Union PayVisa

© 2026, farbenloewe.nl.

Contact met onze kleurexperts