Hulp 🖐

Helpcentrum

x

WhatsApp

Contact

E-mail

Info

Info

Aanbevolen artikelen

Hoe u uw badkuip opnieuw lac - beste resultaat! 🛀🏻 Tegellak - Keramische oppervlakken als nieuw! 🔧 Met deze tips ziet uw houten hek er binnenkort uit als nieuw! 🖌️ Hoe schilder ik een kamerdeur correct? Do it yourself! 🚪 Uw caravan opnieuw lakken - de perfecte afwerking! 🚎 Hoe lak je metalen hekken: reiniging en nieuw verfwerk 🖌️

Veelgestelde vragen

Naar inhoud springen
  • UV-resistent
  • Hoge dekking
  • Gemakkelijke verwerking
Zoekopdracht openen
farbenloewe.nlFarbenLöwe
Zoekopdracht openen Pagina klantenaccount openen Winkelwagen openen
0
  • Startpagina
  • Producten
    • Bestseller
    • Meubelverf
    • tegelverf
    • Deurverf
    • Bootlak
    • Badkuplak
    • houtbeschermverf
    • Metaalbeschermingslak
    • Zwembadverf
    • Gekleurde lak
    • 3in1
    • betonverf
  • Projecten
    • Tegels schilderen
    • Keuken schilderen
    • Trap schilderen
    • Meubels schilderen
    • Deur schilderen
    • Houten plafond schilderen
    • Bootverf aanbrengen
    • Badkuip schilderen
    • Hout verven
    • Metaal schilderen
    • Zwembad schilderen
    • Beton schilderen
    • Lasuur voor buiten
    • Auto / Woonwagen schilderen
  • Kleurtinten
  • voor en na Voor en na
  • Handleiding
Support
E-Mail Live-Chat
0

Je winkelwagen is leeg

Verder winkelen
apo-glanz Lausitzer Farbwerke tegelverf met verfset (X300) & verdunner (1 L) - 30% spaaraanbieding
achatgrau Halvar metaallak - robuuste kunstharslak
achatgrau Goldmeister Farben Kleurlak - Binnen & Buiten
achatgrau Grünwalder 2k autolak - deklaag
apo-glanz Metaalbeschermlak alles-in-één-set (X500) incl. toebehoren XXL - Hamburger Lack-Profi
achatgrau Grünwalder tegelverf - zeer dekkende & schokbestendige tegelverf
achatgrau Lausitzer Farbwerke Autolak - Traditionele landbouwmachinelak
apo-glanz Halvar PU houtverf - zeer dekkende buitenverf
Altrosa FARBENLÖWE Badkuiplak - hypermoderne 2K lak
achatgrau The Flynn hoogwaardige 2k autolak - landbouwmachinelak

69 resultaten voor "ral 1000"

Filters

Sorteren op

 

Sorteren op:
Sale
Set met tegellak, verdunner, werkhandschoen, verfrollers en verfbakjes voor schilderwerk.
Lausitzer Farbwerke tegelverf met verfset (X300) & verdunner (1 L) - 30% spaaraanbieding
0 (0 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €69,99 Normale prijs€92,94
Sale
HALVAR metaalbeschermingslak blik met Vikingboot-logo en ca. 10 m²/L, wit met blauwe golven.
Halvar metaallak - robuuste kunstharslak4.8
4.8 (8 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
4.8
Sale
Blauw verfblik Goldmeister Farben Buntlack. Gemaakt in Duitsland.
Goldmeister Farben Kleurlak - Binnen & Buiten4.3
4.3 (6 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
4.3
Sale
Groen Grünwalder verfblik met Premium 2K autolak en afbeelding van rode sportauto.
Grünwalder 2k autolak - deklaag4.6
4.6 (10 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,95 Normale prijs€49,90
4.6
Sale
Metaalbeschermlak alles-in-één-set (X500) incl. toebehoren XXL - Hamburger Lack-Profi
Metaalbeschermlak alles-in-één-set (X500) incl. toebehoren XXL - Hamburger Lack-Profi4.9
4.9 (28 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €79,89 Normale prijs€112,94
4.9
Sale
Groene verfblik van Grünwalder met premium tegellak
Grünwalder tegelverf - zeer dekkende & schokbestendige tegelverf4.8
4.8 (13 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,95 Normale prijs€49,90
4.8
Sale
Grijze verfblik voor autolak van Lausitzer Farbwerke, met fabriekslogo en kwaststreek.
Lausitzer Farbwerke Autolak - Traditionele landbouwmachinelak
0 (0 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,99 Normale prijs€49,90
Sale
Halvar houtbeschermingsverf blik met vikingschip logo en ca. 10 m²/L rendement.
Halvar PU houtverf - zeer dekkende buitenverf5.0
5.0 (8 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
5.0
Sale
FarbenLöwe Badewannenlack verfblik voor badkuipen, koningsklasse kwaliteit.
FARBENLÖWE Badkuiplak - hypermoderne 2K lak4.6
4.6 (7 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
4.6
Sale
Verfblik 'The Flynn Autolack' met verschillende kleurstalen, inclusief geel, blauw, groen, rood en wit.
The Flynn hoogwaardige 2k autolak - landbouwmachinelak
0 (0 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
Sale
Witte verfblik van FarbenLöwe met het opschrift 'Farben DER KÖNIGSKLASSE' en 'Houtbeschermverf' met een leeuwenlogo.
FARBENLÖWE PU houtverf - zeer dekkende weerbestendige buitenverf4.7
4.7 (20 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
4.7
Sale
Verfblik voor badkuiplak van Lausitzer Farbwerke.
Lausitzer Farbwerke Badkuiplak - Traditioneel in SET4.9
4.9 (25 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,99 Normale prijs€49,99
4.9
Sale
Complete schilderset met Buntlack verf, verdunning 700, handschoenen, verfrollers en verfbakjes.
Lausitzer Farbwerke lakverf met verfset (X300) & verfverdunner (1 L) - 30% spaaraanbieding5.0
5.0 (1 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €69,99 Normale prijs€92,94
5.0
Sale
Groene Grünwalder Premium bootlak blik met afbeelding van zeilboot en tekst voor buitenhout.
Grünwalder bootverf - polyurethaanlak5.0
5.0 (2 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,95 Normale prijs€49,89
5.0
Sale
Blik Grünwalder premium metaalbeschermingslak voor het beschermen van metalen zoals een sierhek.
Grünwalder metaallak - gepigmenteerde roestbescherming4.2
4.2 (5 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,95 Normale prijs€49,95
4.2
Sale
Blauw Goldmeister Farben blik metaalbeschermingslak, Made in Germany. Het origineel.
Goldmeister Farben metaalbeschermingslak - sterk en robuust4.8
4.8 (4 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
4.8
Sale
FarbenLöwe bootlak in een wit verfblik met kleurrijke spatten en koningsklasse logo.
FARBENLÖWE bootverf - Extreem Belastbaar
0 (0 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,95 Normale prijs€49,89
Sale
Grünwalder Premium Buntlack verfblik met gele/limegroene lak en productlabel. Geschikt voor metalen oppervlakken.
Grünwalder Kleurlak - weerbestendig & hoogwaardig
0 (0 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,95 Normale prijs€49,90
Sale
Donker verfblik 'The Flynn Holzschutzfarbe' met zilveren deksel en kleurstaaltjes.
The Flynn PU houtverf - zeer dekkende buitenverf4.7
4.7 (10 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90(€44,90/l)
4.7
Sale
Blauw Goldmeister Farben blik met houtbeschermingsverf, 'Das Original', Made in Germany.
Goldmeister Farben PU houtverf - zeer dekkende buitenverf4.8
4.8 (4 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
4.8
Sale
Groen Grünwalder verfblik met label voor premium houtbeschermingsverf, met afbeelding van hout en bomen.
Grünwalder PU houtverf - dekkende buitenverf5.0
5.0 (2 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,95 Normale prijs€49,95
5.0
3  /  3

5 % korting op je eerste bestelling

Meld je aan voor de nieuwsbrief en profiteer van voordelen die je nergens anders vindt.

  • Geheime kortingen, exclusief voor abonnees
  • Als eerste op de hoogte van nieuwe kleuren en acties
  • Beperkte aanbiedingen die je nergens anders vindt
  • Tips van de vakman voor een perfect resultaat

*Verplicht veld · Je ontvangt info over producten, acties en tips. Je kunt je altijd uitschrijven.

QR-code voor de WhatsApp-nieuwsbrief

Scan de code met je telefoon en open WhatsApp.

Tik op de knop, open WhatsApp en stuur ons het ingevulde bericht. We bevestigen je aanmelding direct in de chat.

Abonneer op de WhatsApp-nieuwsbrief
FarbenLöwe
  • Veelgestelde vragen
  • Ondersteuning
  • Verzending
  • Juridische informatie
  • Privacybeleid
  • Algemene Voorwaarden
  • Intrekkingsbeleid
  • Overeenkomst herroepen

Populaire kleuren

  • Wit
  • Beige
  • Geel
  • Rood
  • Roze
  • Bruin
  • Groen
  • Turquoise
  • Petrol
  • Blauw
  • Grijs
  • Antraciet
  • Zwart
  • Alle kleuren →
American Express Apple Pay BancontactBizumBLIK EPS Google Pay iDEAL WeroKlarnaMaestroMastercard MB WAY MobilePayPayPalPrzelewy24 SatispayShop Pay Union PayVisa

© 2026, farbenloewe.nl.

Contact met onze kleurexperts