Hulp 🖐

Helpcentrum

x

WhatsApp

Contact

E-mail

Info

Info

Aanbevolen artikelen

Hoe u uw badkuip opnieuw lac - beste resultaat! 🛀🏻 Tegellak - Keramische oppervlakken als nieuw! 🔧 Met deze tips ziet uw houten hek er binnenkort uit als nieuw! 🖌️ Hoe schilder ik een kamerdeur correct? Do it yourself! 🚪 Uw caravan opnieuw lakken - de perfecte afwerking! 🚎 Hoe lak je metalen hekken: reiniging en nieuw verfwerk 🖌️

Veelgestelde vragen

Naar inhoud springen
  • UV-resistent
  • Hoge dekking
  • Gemakkelijke verwerking
Zoekopdracht openen
farbenloewe.nlFarbenLöwe
Zoekopdracht openen Pagina klantenaccount openen Winkelwagen openen
0
  • Startpagina
  • Producten
    • Bestseller
    • Meubelverf
    • tegelverf
    • Deurverf
    • Bootlak
    • Badkuplak
    • houtbeschermverf
    • Metaalbeschermingslak
    • Zwembadverf
    • Gekleurde lak
    • 3in1
    • betonverf
  • Projecten
    • Tegels schilderen
    • Keuken schilderen
    • Trap schilderen
    • Meubels schilderen
    • Deur schilderen
    • Houten plafond schilderen
    • Bootverf aanbrengen
    • Badkuip schilderen
    • Hout verven
    • Metaal schilderen
    • Zwembad schilderen
    • Beton schilderen
    • Lasuur voor buiten
    • Auto / Woonwagen schilderen
  • Kleurtinten
  • voor en na Voor en na
  • Handleiding
Support
E-Mail Live-Chat
0

Je winkelwagen is leeg

Verder winkelen
apo-glanz The Flynn Tegelverf - Hoogwaardige tegelverf
apo-glanz Lausitzer Farbwerke badkuiplak met lakset (X300) & verdunner (1 L) - 30% spaaraanbod
achatgrau Goldmeister Farben: bootverf hout en parket
achatgrau Halvar 2K badlak - DE TOPSELLER
apo-glanz Bootverf in complete set - bootverf zonder schuren incl. verfroller & verdunner - Hamburger Lack-Profi
apo-glanz Hamburger Lack-Profi PU houtverf - buitenverf met verfset (X300)
apo-glanz 2K badkuiplak in complete set voor het verven van een badkuip inclusief verfroller & verdunner - Hamburger Lack-Profi (X300)
apo-glanz Lausitzer Farbwerke bootverf met verfset (X300) & verdunner (1 L) - 30% spaaraanbieding
achatgrau The Flynn Kleurlak - extreem sterke roestbescherming
achatgrau Lausitzer Farbwerke kleurenlak - traditionele deklak

69 resultaten voor "ral 1000"

Filters

Sorteren op

 

Sorteren op:
Sale
Blik The Flynn tegellak met kleurstalen in wit, blauwgrijs en zwart, staand op een witte ondergrond.
The Flynn Tegelverf - Hoogwaardige tegelverf4.8
4.8 (11 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
4.8
Sale
Complete set voor badkuipvernieuwing met badkuiplak, verdunner, verfrollers, verfbakjes en beschermhandschoen.
Lausitzer Farbwerke badkuiplak met lakset (X300) & verdunner (1 L) - 30% spaaraanbod5.0
5.0 (5 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €69,99 Normale prijs€92,94
5.0
Sale
Verfblik van Goldmeister Farben, blauw en zwart, met het opschrift 'Bootslack' en 'Das Original'.
Goldmeister Farben: bootverf hout en parket4.9
4.9 (15 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,89
4.9
Sale
Halvar verfblik voor badkuiplak, met afbeelding van een Vikingboot en bedekkingsinformatie van ca. 10 m²/L.
Halvar 2K badlak - DE TOPSELLER4.9
4.9 (116 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90(€44,90/l)
4.9
Sale
Bootslak verfset met Hamburger Lackprofi bootslak, verdunning, verfrollers, verfbakjes en handschoen.
Bootverf in complete set - bootverf zonder schuren incl. verfroller & verdunner - Hamburger Lack-Profi4.5
4.5 (311 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €59,89 Normale prijs€92,94
4.5
Sale
Complete set met houtbeschermingsverf, verdunner, verfrollers, handschoenen en bakjes voor houtschilderwerk.
Hamburger Lack-Profi PU houtverf - buitenverf met verfset (X300)4.9
4.9 (20 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €59,89 Normale prijs€92,94
4.9
Sale
Set voor het schilderen van badkuipen met badverf, verdunner, verfrollers, bakken en handschoenen.
2K badkuiplak in complete set voor het verven van een badkuip inclusief verfroller & verdunner - Hamburger Lack-Profi (X300)4.8
4.8 (76 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €59,89 Normale prijs€92,94
4.8
Sale
Set met bootslak, verdunning, verfrollers, verfbakjes en handschoenen.
Lausitzer Farbwerke bootverf met verfset (X300) & verdunner (1 L) - 30% spaaraanbieding5.0
5.0 (3 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €69,99 Normale prijs€92,94
5.0
Sale
Een donkergrijs blik verf van het merk 'The Flynn', type 'Buntlack', met diverse kleurenstalen.
The Flynn Kleurlak - extreem sterke roestbescherming4.6
4.6 (16 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
4.6
Sale
Blik grijze lakverf van het merk Lausitzer Farbwerke, type Buntlack, met een verfstreep op etiket.
Lausitzer Farbwerke kleurenlak - traditionele deklak4.8
4.8 (45 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,99 Normale prijs€49,90
4.8
Sale
Halvar tegellak verfblik met vikinglogo op de voorkant, dekkingsinformatie van ca. 10 m²/L.
Halvar tegelverf - Scandinavische 2K tegelverf5.0
5.0 (7 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
5.0
Sale
Autolak set met verf, verdunner, handschoenen, verfbakjes, rollerbeugels en hoezen voor voertuigreparatie
Lausitzer Farbwerke Autolak met lakset (X300) & verdunner (1 L) - 30% korting
0 (0 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €69,99 Normale prijs€92,94
Sale
Halvar botenlak verfblik met Vikingschip logo, blauwe golven en 9 m²/L dekking.
Halvar bootverf voor meubilair en parket bij Farben Löwe4.9
4.9 (92 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,89
4.9
Sale
Grijs verfblik met Lausitzer Farbwerke tegellak. Ideaal voor het schilderen van tegels.
Lausitzer Farbwerke tegelverf - Traditionele tegelverf4.8
4.8 (185 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,99 Normale prijs€49,99
4.8
Sale
Blik met FarbenLöwe Buntlack (gekleurde lak) van topkwaliteit, met leeuwenlogo en kleurrijke achtergrond.
FARBENLÖWE Gekleurde lak - Sterk UV-bestendig4.5
4.5 (8 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
4.5
Sale
Metalen blik Lausitzer Farbwerke houtbeschermingsverf (grijs), met fabrieksembleem op etiket.
Lausitzer Farbwerke PU houtverf - zeer dekkende buitenverf4.8
4.8 (9 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,99 Normale prijs€49,99
4.8
Sale
Blauwe verfbus van Goldmeister Farben met ‘Fliesenlack’ voor tegels, ‘Made in Germany’ en ‘Das Original’.
Goldmeister Farben 2k tegelverf - tegelverf5.0
5.0 (5 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
5.0
Sale
Donkergrijs verfblik 'The Flynn Bootslack' met etiket en afbeelding van een rood zeilschip, speciale lak voor boten.
The Flynn Bootverf - Duurzame bescherming4.8
4.8 (4 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,89
4.8
Sale
Blauwe Goldmeister Autolak verfbus met man in uniform, 'Gemaakt in Duitsland' en 'Het Origineel'.
Goldmeister Farben 2k autolak - krasvast & slijtvast
0.0 (0 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
Sale
Verfblik met metaalbeschermende lak van FarbenLöwe, koningsklasse verf voor metaalbescherming.
FARBENLÖWE metaallak - hoogwaardige coating4.9
4.9 (11 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,89
4.9
Sale
Groen verfblik met het opschrift 'Grünwalder Premium Badewannenlack' voor het renoveren van een badkuip.
Grünwalder Badkuiplak - 2-componentenlak4.7
4.7 (14 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €39,95 Normale prijs€49,90
4.7
Sale
Donkergrijs verfblik The Flynn metaalbeschermingslak met diverse kleuropties.
The Flynn Metaallak - kleurrijke roestbescherming4.5
4.5 (13 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
4.5
Sale
Goldmeister Farben badkuipverf in een blauw blik. Gemaakt in Duitsland, het origineel.
Goldmeister Farben Badkuiplak - Badkuipcoating4.8
4.8 (36 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
4.8
Sale
Blik HALVAR autolak met viking boot logo. Geeft ongeveer 10 m² dekking per liter.
Halvar PUR autolak - Sneldrogend & slijtvast4.8
4.8 (4 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
4.8
2  /  3

5 % korting op je eerste bestelling

Meld je aan voor de nieuwsbrief en profiteer van voordelen die je nergens anders vindt.

  • Geheime kortingen, exclusief voor abonnees
  • Als eerste op de hoogte van nieuwe kleuren en acties
  • Beperkte aanbiedingen die je nergens anders vindt
  • Tips van de vakman voor een perfect resultaat

*Verplicht veld · Je ontvangt info over producten, acties en tips. Je kunt je altijd uitschrijven.

QR-code voor de WhatsApp-nieuwsbrief

Scan de code met je telefoon en open WhatsApp.

Tik op de knop, open WhatsApp en stuur ons het ingevulde bericht. We bevestigen je aanmelding direct in de chat.

Abonneer op de WhatsApp-nieuwsbrief
FarbenLöwe
  • Veelgestelde vragen
  • Ondersteuning
  • Verzending
  • Juridische informatie
  • Privacybeleid
  • Algemene Voorwaarden
  • Intrekkingsbeleid
  • Overeenkomst herroepen

Populaire kleuren

  • Wit
  • Beige
  • Geel
  • Rood
  • Roze
  • Bruin
  • Groen
  • Turquoise
  • Petrol
  • Blauw
  • Grijs
  • Antraciet
  • Zwart
  • Alle kleuren →
American Express Apple Pay BancontactBizumBLIK EPS Google Pay iDEAL WeroKlarnaMaestroMastercard MB WAY MobilePayPayPalPrzelewy24 SatispayShop Pay Union PayVisa

© 2026, farbenloewe.nl.

Contact met onze kleurexperts