Hulp 🖐

Helpcentrum

x

WhatsApp

Contact

E-mail

Info

Info

Aanbevolen artikelen

Hoe u uw badkuip opnieuw lac - beste resultaat! 🛀🏻 Met deze tips ziet uw houten hek er binnenkort uit als nieuw! 🖌️ Uw caravan opnieuw lakken - de perfecte afwerking! 🚎 Hoe lak je metalen hekken: reiniging en nieuw verfwerk 🖌️

Veelgestelde vragen

Naar inhoud springen
  • UV-resistent
  • Hoge dekking
  • Gemakkelijke verwerking
Zoekopdracht openen
farbenloewe.nlFarbenLöwe
Zoekopdracht openen Pagina klantenaccount openen Winkelwagen openen
0
  • Startpagina
  • Producten
    • Bestseller
    • Meubelverf
    • tegelverf
    • Deurverf
    • Bootlak
    • Badkuplak
    • houtbeschermverf
    • Metaalbeschermingslak
    • Zwembadverf
    • Gekleurde lak
    • 3in1
    • betonverf
  • Projecten
    • Tegels schilderen
    • Keuken schilderen
    • Trap schilderen
    • Meubels schilderen
    • Deur schilderen
    • Houten plafond schilderen
    • Bootverf aanbrengen
    • Badkuip schilderen
    • Hout verven
    • Metaal schilderen
    • Zwembad schilderen
    • Beton schilderen
    • Lasuur voor buiten
    • Auto / Woonwagen schilderen
  • Kleurtinten
  • voor en na Voor en na
  • Handleiding
Support
E-Mail Live-Chat
0

Je winkelwagen is leeg

Verder winkelen
farbpalette Farben Löwe RAL kleurenwaaier met bonusvoucher - kleurstalen - kleurenkaarten
achatgrau Hamburger Lack-Profi metaallak - slijtvast & slagvast
achatgrau Hamburger Lack-Profi tegelverf Wit RAL 9010 - zeer dekkende tegelverf
achatgrau Hamburger Lack-Profi tegelverf - zeer dekkende tegelverf
achatgrau Hamburger Lack-Profi tegelverf Lichtgrijs RAL 7035 - zeer dekkende tegelverf Grijs
3in1 Hamburger Lack-Profi 3 in 1 - metaallak met roestwering
apo-glanz Hamburger Lack-Profi PU houtverf - zeer dekkende buitenverf
achatgrau Hamburger Lack-Profi tegelverf Antracietgrijs RAL 7016 - zeer dekkende tegelverf grijs
apo-glanz Meubelverf zonder schuren - Meubellak Hamburger Lack-Profi
achatgrau Hamburger Lack-Profi 2k autolak - zeer dekkend & roestwerend

16 resultaten voor "RAL 4011"

Filters

Sorteren op

 

Sorteren op:
Sale
Gele verfblik met RAL kleurenkaart, inclusief waardebon. Verf zonder schuren, grondverf of verzegeling.
Farben Löwe RAL kleurenwaaier met bonusvoucher - kleurstalen - kleurenkaarten5.0
5.0 (6 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €16,90 Normale prijs€26,90
5.0
Sale
Blik Hamburger Lackprofi metaalbeschermingslak voor metalen oppervlakken.
Hamburger Lack-Profi metaallak - slijtvast & slagvast4.7
4.7 (705 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,89 Normale prijs€49,89
4.7
Sale
Hamburger Lackprofi tegellak in blik, witte verf met nautisch ankerlogo, voor unieke kwaliteit.
Hamburger Lack-Profi tegelverf Wit RAL 9010 - zeer dekkende tegelverf4.5
4.5 (29 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,89 Normale prijs€49,89
4.5
Sale
Hamburger Lack-Profi tegelverf: blik met ankerlogo en maritiem ontwerp
Hamburger Lack-Profi tegelverf - zeer dekkende tegelverf4.7
4.7 (939 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,89 Normale prijs€49,89
4.7
Sale
Blik witte Hamburger Lackprofi tegellak met nautisch ankerlogo en tekst 'Unieke kwaliteit'.
Hamburger Lack-Profi tegelverf Lichtgrijs RAL 7035 - zeer dekkende tegelverf Grijs5.0
5.0 (14 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,89 Normale prijs€49,89
5.0
Sale
Hamburger Lackprofi 3-in-1 metaalbeschermingslak in een blik, met ankerlogo en touwrand.
Hamburger Lack-Profi 3 in 1 - metaallak met roestwering4.9
4.9 (54 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,89 Normale prijs€49,89
4.9
Sale
Hamburger Lackprofi houtbeschermingsverf, voor binnen en buiten, in een witte blik met ankerlogo.
Hamburger Lack-Profi PU houtverf - zeer dekkende buitenverf4.6
4.6 (547 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,89 Normale prijs€49,89
4.6
Sale
Blik met witte Hamburger Lackprofi tegelverf van unieke kwaliteit voor het schilderen van tegels.
Hamburger Lack-Profi tegelverf Antracietgrijs RAL 7016 - zeer dekkende tegelverf grijs4.8
4.8 (8 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,89 Normale prijs€49,89
4.8
Sale
Hamburger Lackprofi meubelverf in blik, direct klaar voor gebruik zonder schuren. Ankerlogo op etiket.
Meubelverf zonder schuren - Meubellak Hamburger Lack-Profi4.6
4.6 (532 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,89 Normale prijs€49,89
4.6
Sale
Blauw-wit blik Hamburger Lakprofi 2-componenten autolak. Het etiket toont een anker met golven.
Hamburger Lack-Profi 2k autolak - zeer dekkend & roestwerend4.7
4.7 (22 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,89 Normale prijs€49,89
4.7
FarbenLöwe verfblik met verharder voor 2K lakken, essentieel voor tweecomponentenverf.
Verharder opnieuw bestellen5.0
5.0 (2 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €14,90
5.0
Sale
Verfblik Hamburger Lackprofi tegellak met ankerlogo, blauw-wit design en de tekst 'unieke kwaliteit'.
Hamburger Lack-Profi tegelverf Zwart RAL 9005 - zeer dekkende tegelverf4.4
4.4 (5 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,89 Normale prijs€49,89
4.4
Sale
Hamburger Lack-Profi kleurlak: blik met blauw-wit maritiem ontwerp en anker, voor hout en metaal
Hamburger Lack-Profi Kleurlak - Robuuste kunstharslak4.6
4.6 (716 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,89 Normale prijs€49,89
4.6
Sale
Metaalbeschermlak, verdunner, verfrollers, verfbakken en handschoenen voor schilderwerk.
Lausitzer Farbwerke metaallak met verfset (X300) & verdunner (1 L) - 30% spaaraanbod4.4
4.4 (14 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €69,99 Normale prijs€92,94
4.4

5 % korting op je eerste bestelling

Meld je aan voor de nieuwsbrief en profiteer van voordelen die je nergens anders vindt.

  • Geheime kortingen, exclusief voor abonnees
  • Als eerste op de hoogte van nieuwe kleuren en acties
  • Beperkte aanbiedingen die je nergens anders vindt
  • Tips van de vakman voor een perfect resultaat

*Verplicht veld · Je ontvangt info over producten, acties en tips. Je kunt je altijd uitschrijven.

QR-code voor de WhatsApp-nieuwsbrief

Scan de code met je telefoon en open WhatsApp.

Tik op de knop, open WhatsApp en stuur ons het ingevulde bericht. We bevestigen je aanmelding direct in de chat.

Abonneer op de WhatsApp-nieuwsbrief
FarbenLöwe
  • Veelgestelde vragen
  • Ondersteuning
  • Verzending
  • Juridische informatie
  • Privacybeleid
  • Algemene Voorwaarden
  • Intrekkingsbeleid
  • Overeenkomst herroepen

Populaire kleuren

  • Wit
  • Beige
  • Geel
  • Rood
  • Roze
  • Bruin
  • Groen
  • Turquoise
  • Petrol
  • Blauw
  • Grijs
  • Antraciet
  • Zwart
  • Alle kleuren →
American Express Apple Pay BancontactBizumBLIK EPS Google Pay iDEAL WeroKlarnaMaestroMastercard MB WAY MobilePayPayPalPrzelewy24 SatispayShop Pay Union PayVisa

© 2026, farbenloewe.nl.

Contact met onze kleurexperts